Akademia Muzyki Rozrywkowej jest prywatną szkołą muzyczną oferującą nowoczesne metody nauczania. Nasi wykładowcy to doświadczeni muzycy i wokaliści – w programie naszej szkoły odnajdziecie Pańśtwo m.in.: kursy gry na gitarze, lekcje gry na perkusji, czy naukę śpiewu.
Zajęcia odbywają się w cyklu stacjonarnym jako zajęcia systematyczne oraz w formie Masterclass jako zajęcia cykliczne.
Grażyna Łobaszewska - wokal
Jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, kompozytorek i autorek wielu śpiewanych przez siebie utworów. Prowadzi zajęcia z emisji głosu a także interpretacji piosenki. Od 1997 do1999 roku prowadziła Studium Piosenki w Gdańsku. W latach 2001-2002 była wykładowcą w Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie a także Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Od 1998 roku do 2003 prowadziła warsztaty wokalne organizowane przez Centrum Animacji Kultury przy Ministerstwie Kultury i Sztuki.
Karina Marszałek - wokal
- wokalistka kabaretowa-pedagog, eksperymenty i wszystkie morale bez zasad muzycznych to jej domena. Wokalistka zespołu Mrs Marshall. W wieku 17 lat podjęła naukę u Elżbiety Zapendowskiej, a wieku 21 lat u Krystyny Stańko. Obecnie absolwentka Akademii Muzycznej na kierunku Emisja Głosu u Prof. Jadwigi Gałęski -Tritt. Założycielka Fabryki Wokalu organizatorka takich imprez jak: Top Music Festival, Festiwal Piosenki Zimowej w Lęborku, Koncertu Kolęd i Koncert Być Kobietą Fabryki Wokalu. Wśród swoich wychowanków ma wielu wokalistów, laureatów konkursów i festiwali szczebla ogólnopolskiego oraz uczestników programów takich jak: X-Factor, Must Be The Music oraz Mam Talent. Od 2013 roku pracuje jako nauczyciel w Teatrze Muzycznym w Gdyni w zakresie edukacji dla dzieci i młodzieży Teatru Junior. Od 2012 roku współpracuje z TVP 2 przy produkcji Koncertu Kolęd „Cała Polska Śpiewa Kolędy” oraz z Telewizją POLSAT przy produkcji "Gala Polsatu".
Josue Joseph - pianino, kompozycja, conga, bongosy, ekpresja wokalna, taniec
poświęcił wiele swojego życia w pogoni za żywą sztuką. Jego ojciec - Alfonso Panamá, jest legendą muzyczną i pionierem muzyki afro-kubańskiej i jazzu jako basista słynnej sali balowej Palladium w Nowym Jorku; pochodzi z pokolenia muzyków z Buena Vista Social Club. Urodzony i wychowany w aglomeracji Nowego Jorku - dzieciństwo Josue było nasycone światowej sławy muzykami, tancerzami i sztuką.JOSUÉ rozpoczął formalne szkolenie na fortepianie klasycznym w wieku pięciu lat, a w wieku 14 lat zaczął komponować i wykonywać własne sonaty fortepianowe. W latach młodzieńczych i wczesnych dorosłych kształcił się w muzyce klasycznej i afro-kubańskiej pod kierunkiem ojca i wpływowymi przyjaźniami. Niektórzy z pionierów tańca Mambo i Salsa zostali jego pierwszymi nauczycielami tańca formalnego. JOSUÉ współpracował i nagrywał muzycznie ze światowej klasy muzykami, w tym znanym na całym świecie kompozytorem Bachata Joanem Soriano (tytuły piosenek „Dime, Dime” i „Baila Conmigo” i „Supermodelo”) oraz muzykami Fania All-star Charlie Rodriguez i Luis Mangual, i oczywiście jego ojciec oryginalnej Tito Puente Orchestra i Machito Afro-Cuban Orchestra (tytuły piosenek obejmują „Vale Más” i „Verás”). Ale jest także mistrzowskim pianistą klasycznym i autorem piosenek / producentem Ballad zarówno w języku angielskim, jak i hiszpańskim. NAGRODY :Josué jest laureatem nagrody Salsa-Grammy (SDC, 2009), a także laureatem nagrody Song of the Year przyznanej przez London Global Vybz (2012) za kompozycję „Vale Más”, aw marcu 2012 roku zdobył Wybitny wkład w Międzynarodową Nagrodę Artystyczną za kompozycję „Verás” Narodowego Uniwersytetu Muzycznego w Bukareszcie, a także wiele innych nagród. W 2000 roku stworzył La Época, który jest zbiorem nagradzanych filmów dokumentalnych i albumów muzyki afro-kubańskiej, a także materiałów edukacyjnych dla muzyków i tancerzy. Dzisiaj - La Época dotarło do wielu tysięcy muzyków, tancerzy, słuchaczy i fanów na całym świecie. Obecnie pełni również prestiżowe funkcje jako starszy nauczyciel i kierownik działu muzyki latynoskiej słynnego studia Salsa Kings Dance w północnej Polsce, a także uczy jako gość specjalny w szkole średniej.
Mateusz Nawrot-pianino, kompozycja, aranżacja
Pianista, wibrafonista,kompozytor. W 2015 roku z wyróżnieniem ukończyłem Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina w Gdańsku Wrzeszczu w klasie perkusji mgr Arkadiusza Skotnickiego. W ramach recitalu dyplomowego dokonałem prawykonania pierwszego polskiego koncertu na wibrafon i orkiestrę „VEGA” autorstwa Jana Freichera. W 2015 roku zostałem studentem klasy wibrafonu jazzowego w Instytucie Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach pod kierunkiem prof. zw. dr hab. Bernarda Maseli. Rok później założyłem swój własny zespół zainspirowany twórczością takich muzyków jak Brian Culbertson, Wayman Tisdale, Fourplay. 2 III 2017 roku wystąpiliśmy w katowickim NOSP-rze wraz z gościnnym udziałem gwiazdy polskiego smoothjazzu Marcinem Nowakowskim, natomiast w październiku 2017 r. na festiwalu Jazz Jamboree w ramach koncertu klasy wibrafonu jazzowego. Aktywnie uczestniczę także w życiu muzycznym akademii. Podczas obchodów 50-lecia uczelni jako solista wykonałem utwór „Roxi” Jana Freichera z big-bandem Instytutu Jazzu i Muzyki Estradowej. Obecnie przygotowuję się do recitalu dyplomowego, który odbędzie się wiosną 2020 r.
Klaudia Janus - Taniec
Klaudia Janus tancerka, choreograf. Związana od lat z Teatrem Tańca Enza, pod okiem Gabrieli Keller- Janus. Razem z zespołem stworzyła wiele spektakli, takich jak m. in. „Nałóg”, „Strzeż się obojętnych”, „Zobaczyła, czego nie wiedziała”, „Otwórz oczy”, „A wtedy zgasło słońce”. Od tego czasu wzięła udział w wielu festiwalach i warsztatach- na terenie Polski i poza jej granicami. Uczestniczyła w warsztatach prowadzonych przez m. in. Jacka Owczarka (taniec współczesny), Annę Piotrowską (taniec współczesny), Natalią Iwaniec (Gaga), Markiem Zadłużnym (Taniec współczesny), Pawłem Malickim (taniec współczesny), Karoliną Wyrwał (taniec współczesny), Gosia Mielech (danceLab) ,Anna Haracz (taniec współczesny )Justyną Śmietańską (improwizacja), Marcinem Bilendą (hip- hop), Jolantą Krawczykiewicz (wymowa), Magdaleną Płanetą (teatr), Igorem Chmielnikiem (teatr). Od 2014r. weszła we współpracę z Nowym Teatrem im. Witkacego w Słupsku. Gdzie została zatrudniona w roli tancerki w spektaklu „Bułhakow/ Mistrz/ Małgorzata” w reżyserii Andrzeja Marii Marczewskiego (dyrektora Teatru Małego w Tychach). Ponadto tworzy własne spektakle taneczne m.in „Twożywo” z muzyką na żywo
Antonina Raduszkiewicz (Czoska)
Antonina Raduszkiewicz (Czoska) - wokalistka, kompozytorka od lat związana z szeroko pojętą muzyką. Ukończyła teatrologię oraz komunikację wizerunkową na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu w Wejherowie. Absolwentka Akademii Muzyki Rozrywkowej, brała udział w wielu warsztatach m.in. Grażyną Łobaszewską, Mietkiem Szcześniakiem, Kasią Groniec. Występowała w chórkach u boku Sylwi Grzeszczak w Operze Leśnej w Sopocie, Justyny Steczkowskiej, Halinki Mlynkowej i Piotra Cugowskiego w ramach koncertu Cała Polska śpiewa kolędy. Z własnym materiałem wystąpiła na festiwalu w Zakopane oraz na festiwalu w Londynie. Zdobywczyni Nagrody Specjalnej w Skoda Auto Muzyka oraz Kaszubski Idol. Obecnie szczęśliwa Mama wychowująca dziecko przez sztukę
Marcin Skrzypczak - interpretacja
- gitarzysta, pieśniarz, kompozytor i autor tekstów. Muzyka - w całości autorska, można by powiedzieć – minimalistyczna, z gitarą klasyczną w roli głównej. Śpiewa do wierszy współczesnych poetów, m. in. Ewy Lipskiej, Adama Ochwanowskiego, Janusza Stanisława Pasierba, Zbigniewa Joachimiaka, jak również własnych tekstów. I nagroda podczas Ogólnopolskiego Festiwalu „Poetycka Dolina” w Warszawie (2006) Nagroda specjalna im. Józka Kanieckiego dla indywidualności muzycznej 35 Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Studenckiej "BAZUNA" w Elblągu oraz Nagroda Publiczności (2007) I nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Nagroda Towarzystwa „Polonia” w Monachium podczas Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja” w Kołobrzegu; (2007) Grand Prix podczas Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Turystycznej oraz Poezji Śpiewanej „Wrzosowisko” w Kędzierzynie Koźlu (2007) I nagroda podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej "Łykend" we Wrocławiu (2008) I nagroda podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Wojtka Belona w Busku Zdroju (2008) II nagroda podczas Ogólnopolskiech Spotkań Zamkowych "Śpiewajmy poezję" w Olsztynie (2013) Christ Superstar" (Polska, Szwajcaria, Niemcy), "Hair" (Polska, Szwajcaria, Niemcy), "Evita" (Polska, Niemcy) oraz produkcjach filmowych.